Історія ТМТ

Тернопільський молодіжний театр "Богослов"

Тернопільський молодіжний театр «Богослов» заснований 22 липня 2002 р. Б. Основну мету своєї діяльності він вбачає в залученню молоді до повноцінного християнського життя через ефективне і адекватне використання отриманих ними від Бога дарів на збудування Божого люду – Християнської церкви.
Тернопільський молодіжний театр «Богослов» складається із чотирьох підрозділів, а саме :

- наймолодша група ТМТ «Богослов» «БОГОСЛОВЧИКИ;
- Молодша група ТМТ «Богослов»;;
- Старша група ТМТ «Богослов»;;
- Газета «Богослов»;
Кожен із відділів Тернопільського молодіжного театру «Богослов» відповідає за визначену ділянку роботи з молодим поколінням і людьми зрілого віку. Основні правди Християнської віри ми поширюємо через слово (газета «Богослов») і дії (театр «Богослов»).

Тернопільський молодіжний театр заснований 22 липня 2002 р. Б.
22 липня 2003 р. Б. театр отримав назву «Богослов».

Девіз театру: « Хто як не ми..? Як не зараз то коли..?», «Ми команда!» Керівник театру - Роман Глєбов.
Метою створення молодіжного театру спонукало відродження християнських традицій, згуртування обдарованої молоді, допомогти знайти та розвинути здібності молодої особи закладені Богом, заповнити вільний час (від школи) зібраннями, репетиціями духовних вистав, прищепити молоді почуття милосердя, любов до оточуючих, збереження християнської молоді керуючись закликом «Молодь – наше майбутнє».

Основна діяльність театру «Богослов», це: постановка духовних заходів, вистав, тематичних вечорів, організація гуртків, вишколів ( для членів театру),екскурсій, таборів відпочинку для молоді та юнацтва, проведення благодійних акцій милосердя, конкурсів для молоді, випуск газети. Кожен богословець має змогу користуватись та бібліотекою які діють при театрі «Богослов»
Станом на січень 2013р.Б. чисельність дійсних членів театру «Богослов» становить 250 осіб.

Газета «Богослов» була заснована при театрі в липні 2003 р. Б., мета газети полягає у відродженні християнської віри та інформаційної діяльності організації(ТМТ «Богослов») . У продовж 10-и років невпинної праці ми зробили певні зрушення у плані християнської віри.
Щодо планів на майбутнє, то ми й надалі намагатимемось працювати у звичному для нас руслі. По можливості не занедбуючи жодних дарів Божої Благодаті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *